Sklep on-line

Ważne informacje

Na terenie Łodzi dostawy towaru o łączej wartości przekraczającej kwotę 300 zł realizujemy GRATIS

Płyny do mycia na zimno w obiegu zamkniętymXELIN 27 S

Wysokiej jakości środek do czyszczenia silników i części mechanicznych. Doskonale rozpuszcza tłuszcze, oleje, smołę, i wosk. Przeznaczony do mycia blachy i maszyn. Pozostawia lekką warstwę antykorozyjną. Wyczyszczone części nie wymagają dalszego zmywania wodą. Zalecany do stosowania w urządzeniach do mycia w obiegu zamkniętym. Właściwości wiążące brud gwarantują maksymalną oszczędność środka.

Opakowanie: beczka stalowa - 200 l

Opakowanie: beczka stalowa - 60 l

Atest PZH: B-1349/93

XELIN TREND ALPHA

Wysokiej jakości bezwonny środek do czyszczenia części mechanicznych i elektrycznych. Doskonale rozpuszcza tłuszcze, oleje, smołę, i wosk. Ogromna zdolność wchłaniania zanieczyszczeń. Pozostaje neutralny w stosunku do metali, lakieru i większości tworzyw sztucznych. Kontakt z powietrzem podwyższa efekt schnięcia, a wyczyszczone części nie wymagają dalszego zmywania wodą. Ze względów ekonomicznych zalecany do stosowania w urządzeniach do mycia w obiegu zamkniętym. Może być stosowany w słabo wentylowanych pomieszczeniach.

Opakowanie: beczka stalowa - 200 l

Opakowanie: beczka stalowa - 60 l

Atest PZH: 1/B-1349/93

XELIN 27 EL

Wysokiej jakości środek do czyszczenia części mechanicznych i elektrycznych. Doskonale rozpuszcza tłuszcze, oleje, smołę, i wosk. Pozostaje neutralny w stosunku do metali, lakieru i większości tworzyw sztucznych. Szybko wysycha a wyczyszczone części nie wymagają dalszego zmywania wodą. Zalecany do stosowania w urządzeniach do mycia w obiegu zamkniętym. Pozwala to na maksymalną oszczędność środka – płyn posiada właściwości wiążące brud. Jest doskonałym środkiem zastępczym za benzynę.

Opakowanie: beczka stalowa - 200 l

Opakowanie: beczka stalowa - 60 l

Atest PZH: 1/B-1361/95

XELIN 27

Wysokiej jakości środek do czyszczenia części mechanicznych, blachy i maszyn. Doskonale rozpuszcza tłuszcze, oleje, smołę, i wosk. Niezastąpiony gdy potrzebny jest szybki efekt schnięcia. Wyczyszczone części nie wymagają dalszego zmywania wodą. Ze względów ekonomicznych zalecany do stosowania w urządzeniach do mycia w obiegu zamkniętym.

Opakowanie: beczka stalowa - 200 l

Opakowanie: beczka stalowa - 60 l

Atest PZH: 1/B-1349/93

UPEX-CHEMIE POLSKA Sp. z o. o. ul. Bracka 39/1; 91-709 Łódź; e-mail: upex_chemie@toya.net.pl

Copyright © 2011 UPEX CHEMIE POLSKA